preskoči na sadržaj

Gimnazija Ivana Zakmardija Dijankovečkoga Križevci

Login
Učenje i matura


Mobilna aplikacija za vježbanje zadataka NCVVO
Hrvatski na maturi Instituta za hrvatski jezik i jezikoslovlje
Jezični savjetnik Instituta za hrvatski jezik i jezikoslovlje
Hrvatski u školi novi portal Instituta za hrvatski jezik i jezikoslovlje
Bolje je hrvatski- Institut za hrvatski jezik i jezikoslovlje
Hrvatski na državnoj maturi - mobilna aplikacija
Nikola Tesla- Nacionalni portal za učenje na daljinu
eLektire- besplatne knjige za učenike i nastavnike
Engleski jezik online - učite uz pomoć British Councila
freeCodeCamp - naučite kodirati
Besplatni online tečajevi na Harvardu

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 10. 3. 2014.

Ukupno: 435154
Ovaj mjesec: 4937
Ovaj tjedan: 241
Danas: 56
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Odlični rezultati naših učenika na županijskim natjecanjima
Autor: Sabina H-Omerović, 22. 4. 2021.

Učenici naše Gimnazije i ove su školske godine, unatoč svim izazovima korona-vremena i online nastave, a pod vodstvom svojih mentora ostvarili izvrsne rezultate na županijskim natjecanjima iz brojnih predmeta, a najbolji su pozvani i na državna natjecanja.

Čestitke učenicima i mentorima! 😊 

Popis nagrađenih pogledajte u nastavku.


HRVATSKI JEZIK:

Mihaela Šatvar, 2. razred, 1. mjesto na županijskom natjecanju, pozvana na državno natjecanje, mentorica Martina Jurišić
Valnea Medač, 3. razred, 3. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Sanja Jelenak

Helena Horvat (prošlogodišnja maturantica), 3. mjesto na državnom natjecanju (održano naknadno, ove školske godine, odgođeno zbog epidemije), mentorica Sanja Jelenak

HRVATSKI JEZIK – LIDRANO:

Mihaela Šatvar i Viktorija Skrba, 2. razred, radovi su prošli na županijsko natjecanje, mentorica Martina Jurišić

ENGLESKI JEZIK:

Nika Prelec, 2. razred, 5. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Nikolina Goričan

Gabriel Bogdan, 2. razred, 6. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Irena Ines Orak

Mateo Piskač, 4. razred, 5. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Irena Ines Orak

Luca Ivan Horvat, 4. razred, 10. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Irena Ines Orak

Leona Ostojić, 4. razred, 12. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Irena Ines Orak

LATINSKI JEZIK:

Mihaela Šatvar, 2. razred, 1. mjesto na županijskom natjecanju, pozvana na državno natjecanje, mentor Tvrtko Milunović

LOGIKA:

Marija Bilješko, 3. razred, 4. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Alenka Harča

Kristijan Cvrtila, 4. razred, 2. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Alenka Harča

GEOGRAFIJA:

David Lučki, 2. razred, 5. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Jasminka Čavlović

Lovro Bošnjak (prošlogodišnji maturant), 7. mjesto na državnom natjecanju, (održano naknadno, ove školske godine, odgođeno zbog epidemije), mentorica Jasminka Čavlović

MATEMATIKA:

Leon Pukec, 1. razred, 1. mjesto na županijskom natjecanju, mentor Darko Jembrek

Paola Tukša, 1. razred, 3. mjesto na županijskom natjecanju, mentor Darko Jembrek

Gabriela Antolković, 2. razred, 1. mjesto na županijskom natjecanju, mentor Darko Jembrek

Marija Bilješko, 3. razred, 2. mjesto na županijskom natjecanju, mentor Darko Jembrek

Dorian Kešer, 4. razred, 1. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Vesna Tomičević

FIZIKA:

Paola Tukša, 1. razred, 4. mjesto na županijskom natjecanju, mentor Ernest Jurišić

Marija Bilješko, 3. razred, 3. mjesto na županijskom natjecanju, mentor Bruno Marinković

Mateo Piskač, 4. razred, 2. mjesto na županijskom natjecanju, mentor Bruno Marinković

Marko Udvari, 4. razred, 2. mjesto na županijskom natjecanju, mentor Bruno Marinković

KEMIJA:

Dora Bečirović, 1. razred, 3. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Gordana Pintarić Kovač

Ivan Devčić i Dunja Kudeljnjak, 1. razred, 6. mjesto (dijeljeno) na županijskom natjecanju, mentorica Gordana Pintarić Kovač

Mihaela Šatvar, 2. razred, 4. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Gordana Pintarić Kovač

Luka Pisačić, 2. razred, 6. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Gordana Pintarić Kovač

Patricia Antolković, 2. razred, 8. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Gordana Pintarić Kovač

BIOLOGIJA:

Klara Knežević, 1. razred, 3. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Gordana Pintarić Kovač

Lucija Janeš, 1. razred, 4. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Gordana Pintarić Kovač

Klara Grahovar, 1. razred, 7. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Anita Sokač

Patricia Antolković, 2. razred, 5. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Gordana Pintarić Kovač

Julija Vanjhard Trušćek, 3. razred, 5. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Gordana Pintarić Kovač

Valnea Medač, 3. razred, 8. mjesto na županijskom natjecanju, mentorica Anita Sokač 





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju