Odlične vijesti sa županijskog Natjecanja iz biologije
Autor: Gordana Pintarić-Kovač, 18. 3. 2022.

Na županijskom Natjecanju iz biologije održanom 17. ožujka 2022. godine u OŠ „Fran Kocelak“ u Drnju sudjelovalo je trinaest naših učenika. Mirna Kovačec, Magdalena Kranjčić, Lana Lučki i Filip Mikinac iz prvog razreda, Dora Bečirović, Lucija Janeš, Klara Knežević i Larisa Lugomer iz drugog razreda, Gabriela Antolković, David Lučki i Mihaela Šatvar iz trećeg razreda, Tea Tomičević i Julia Vanjhard Trušćek iz četvrtog razreda. Svi su učenici ostvarili lijepe rezultate.

Učenici i mentorice sudionici županijskog natjecanja iz biologijeNaši rezultati:
1. razred - Filip Mikinac 1. mjesto,
2. razred - Klara Knežević 1. mjesto,
                 Lucija Janeš 2. mjesto,
3. razred - Gabriela Antolković 2. mjesto,
                 David Lučki 3. mjesto,
4. razred - Julia Vanjhard Trušćek 1. mjesto i
                 Tea Tomičević 2. mjesto.

U kategoriji prvih razreda Filip Mikinac osvojio je 1. mjesto, u drugim razredima Klara Knežević 1. mjesto, Lucija Janeš 2. mjesto, u kategoriji trećih razreda Gabriela Antolković zauzela je 2. mjesto, David Lučki 3. mjesto. U kategoriji četvrtih razreda Julia Vanjhard Trušćek osvojila je 1. mjesto a Tea Tomičević 2. mjesto. Uz odlične rezultate treba istaknuti i dobru atmosferu na natjecanju. Puno osmijeha koje nakon dugo vremena i vidimo. Mentorice učenicima su nastavnice Anita Sokač i Gordana Pintarić-Kovač. Čestitke svima!Uz odlične rezultate treba istaknuti i dobru atmosferu na natjecanju. Puno osmijeha koje nakon dugo vremena i vidimo.

Mentorice učenicima su nastavnice Anita Sokač i Gordana Pintarić-Kovač.

Čestitke svima!