Besplatno korištenje aplikacije ePripreme za polaganje državne mature.
Autor: Milan Đurić, 7. 4. 2022.

Grad Križevci i ove je godine omogućio maturantima križevačkih srednjih škola besplatno korištenje aplikacije ePripreme kako bi se što bolje pripremili za polaganje državne mature.

Prema provedenim analizama, prošlogodišnji križevački maturanti koji su koristili ovu aplikaciju ostvarili su sto postotnu prolaznost na državnoj maturi. Maturanti su ujedno istaknuli da im je navedena aplikacija koristila kao alat za učenje, dok su profesori istaknuli da im je aplikacija bila dodatno nastavno pomagalo.
Podsjećamo, riječ je o aplikaciji koja kroz jednostavan pristup učenja i testiranja simulira stvarnu državnu maturu te tako omogućava maturantima dobru pripremu za uspješno polaganje državne mature. Ova aplikacija ujedno je jedina u Hrvatskoj koja nudi i dodatnu opciju online nastave te individualnih ili grupnih instrukcija uživo.
Novost je da će ove godine Centar EducirajMe najaktivnijeg križevačkog maturanta na aplikaciji ePripreme nagraditi jednokratnom stipendijom u iznosu od 1.000,00 kuna.
Stoga, pozivamo zainteresirane maturante da se za korištenje aplikacije registriraju na web stranici Educiraj.Me te nakon registracije obavijeste profesore škola koje polaze.
Grad Križevci financira ovu aplikaciju s 20.000,00 kuna, a sve kako bi maturantima, te u konačnici i samim roditeljima, olakšao pripreme za državnu maturu budući da one znaju značajno financijski opteretiti obiteljski budžet.
Svim maturantima želimo sreću s pripremama i puno uspjeha na državnoj maturi.