Foto natječaj Ponos domovine
Autor: Zoran Kovač, 6. 11. 2016.

Udruga Ponos domovine poziva i u skolskoj godini 2016/17 sve zainteresirane učenice i učenike na sudjelovanje u nagradnom natječaju za izbor najbolje fotografije na temu Moja domovina. Cilj i svrha natjecaja je potaknuti sudionike na razvijanje mašte, otkrivanje novih hobija i skrivenih talenata te pažljivije promatranje i fotografiranje detalja vezanih uz svoju domovinu.

Uvjeti natječaja su:

- Fotografije moraju biti poslane elektronskom postom na adresu info@ponosdomovine.hr
- Fotografije moraju biti poslane u prilogu i to s elektroničkim identitetom AAI@EduHr dobivenim od CARNet-a
- Dopušteno je poslati 3 maila, s maksimalno 1 fotografijom po mailu
- Fotografije mogu biti u formatu (jpg, tif ili png), minimalne rezolucije 300dpi-a i najmanje 2000px po širini
- Fotografije moraju biti originalne i nikada objavljene
- Slanjem fotografija na natječaj autor ih ustupa na korištenje udruzi Ponos domovine
- Poslane fotografije ne vraćaju se autorima

Natječaj je otvoren do 01. travnja 2017. godine, a o odabiru najboljih fotografija odlučit ce mladi fotograf Hrvoje Sarson iz Rijeke!
Odabrane fotografije biti ce izložene na prigodnoj izlozbi u Zagrebu tijekom završnog natjecanja Ponos domovine, a autori tri najuspješnije nagrađeni!

Ponos domovine tim

Dodatne informacije moguce je zatražiti slanjem elektroničke pošte na adresu: info@ponosdomovine.hr