U petak, 12. lipnja 2026., održana je završna priredba u holu škole. Voditelji priredbe bili su učenici 3.c Vedrana Podravec i Juraj Rösler. Prve su nastupile Dvina Poharc i Pia Sertić, učenice 2.c, koje su pročitale pjesmu If britanskog pjesnika R. Kiplinga. Pripremila ih je profesorica engleskog jezika Irena Ines Orak. Nakog toga je uslijedila podjela nagrada najuspješnijim učenicima za školsku godinu 2025./2026. Ravnatelj Ivan Peklić još jednom je čestitao svima koji su se plasirali i ostvarili izvrsne rezultate na državnim i međunarodnim natjecanjima. Na samom kraju nastupio je školski bend sastavljen od učenika iz 1.a, 2.b, 2.c i 3.b razreda, a to su Nika Grbešić, Sara Horvat, Natko Kudeljnjak, Gita Begović, Ines Horvat, Fran Knežević i Leona Božičević. Bend je izveo dvije poznate pjesme i oduševio sve prisutne kako vokalima, tako i virtuoznošću na instrumentima. Voditeljica benda je profesorica francuskog jezika Mateja Hanžić.
Mateja Hanžić, prof.








