Datum objave: 2. prosinca 2024.
Kategorija: Naslovnica

“Zajedno protiv pušenja”

Učenici 2.b razreda sudjelovali su 27.11.2024. u pub kvizu proizašlom iz županijskog projekta "Zajedno protiv pušenja". Kvizom se u našoj školi obilježio Mjesec borbe protiv ovisnosti koji se svake godine obilježava u razdoblju od 15. studenoga do 15. prosinca kako bi se podigla svijest o problemu ovisnosti i prevenirali rizici i štete povezane s ovisnostima i ponašanjima ovisnog karaktera.

Svi učenici bili su podjednako dobri u kvizu, ali ipak valja istaknuti da su Lena, Nika, Marko i Filip osvojili prvo mjesto!

Mirela Babić, školska pedagoginja

Pročitajte još

Natječaj za upis u 1.razred

Poštovani roditelji i budući učenici naše Škole,na poveznici možete pronaći Natječaj za upis u 1. razred Opće gimnazije, Opće gimnazije – odjela za sportaše te Prirodoslovno-matematičke gimnazije. Upisnice je moguće dostaviti elektroničkim putem ili osobnim dolaskom u...

Održana završna priredba

U petak, 12. lipnja 2026., održana je završna priredba u holu škole. Voditelji priredbe bili su učenici 3.c Vedrana Podravec i Juraj Rösler. Prve su nastupile Dvina Poharc i Pia Sertić, učenice 2.c, koje su pročitale pjesmu If britanskog pjesnika R. Kiplinga....

Skip to content