« Ožujak 2024 »

Županijsko natjecanje u odbojci za djevojke i mladiće
Autor: Zoran Kovač, 8. 3. 2018.

Pobjedom i osvojenim prvim mjestom na gradskom natjecanju srednjih škola u odbojci, ekipe djevojaka i mladića naše škole, ŠŠD „Gimnazija Križevci“  plasirale su se na županijsko natjecanje koje se održalo 27. veljače 2018. godine u dvorani OŠ Ljudevita Modeca Križevci, u organizaciji Srednje gospodarske škole.

U sastavu muške ekipe naše škole sudjelovali su : Ivan Kozumplik, Borna Antolić, Mihael Mušlek, Maks Brčić, Filip Turković, Marin Meštrović, Luka Meštrović, Dorian Dubravec, Luka Knapić, Martin Pleše, Karlo Črnec, Bruno Doskočil.

Iako su se naši dečki borili do posljednjeg seta, nedostajalo je malo sportske sreće pa su tako natjecanje završili na 3. mjestu, iza prvoplasirane Gimnazije „Fran Galović“ iz Koprivnice te drugoplasirane Gimnazije dr. Ivana Kranjčeva iz Đurđevca. No, valja naglasiti da je to ipak 3. mjesto u našoj županiji od 8 srednjih škola, što je zaista dobar rezultat.

U sastavu ženske ekipe naše škole sudjelovale su: Ena Ehrenberger, Antonia Tea Beroš, Emma Skalički, Anja Ileković, Leonarda Ljutić, Magdalena Lauš, Lucija Mušlek, Mihaela Slunjski, Leona Ostojić, Rea Vrhovec, Magdalena Drljačić, Jana Sukalić.

Naše djevojke potpuno su nadvladale protivnice, ostvarile su dvije pobjede, jednu nad Srednjom školom iz Koprivnice, a drugu nad Strukovnom školom iz Đurđevca.

Zauzele su prvo mjesto u našoj županiji i tako osigurale nastup na državnoj poluzavršnici koja će se održati 16.03.2018. u Varaždinu.

Maja Dragić, mag. cin.